Back

NVvOD Basisscholing Oncologie Datamanagement juni 2025

Kwaliteitscontrole

De NVvOD organiseert Basisscholing Oncologie Datamanagement!

Datum
Drie dagen waarvan één dag WMO-GCP – 17, 18 en 20 juni 2025

Tijd
Start per dag wisselend tussen 09.00 en 10.00 uur – eindtijd rond 16.30 uur

Locatie in 2024
Centrum van Alphen – Prinses Marijkestraat 20, 2404 BC Alphen aan de Rijn

Doelgroep
De NVvOD-basisscholing wordt in ieder geval jaarlijks georganiseerd voor de beginnende, nog niet geregistreerde lokaal/centraal datamanager en monitor. De scholing omvat de grondbeginselen van datamanagement en het ontwikkelen van klinische studies.

Ook de bijdrage rond Wet- en Regelgeving wordt vanaf de basis behandeld. Meer ervaren leden die deze scholing willen volgen (bijvoorbeeld voor (her)registratie) moeten hier rekening mee houden.

Doelstelling
Voorzien in de basiskennis voor het uitvoeren van oncologie datamanagement/monitoring ter bevordering van de kwaliteit van verzamelde oncologische studiegegevens in Nederland.
Dag 1 & 3 moeten in combinatie gevolgd worden voor registratie in een van de Kwaliteitsregisters: Lokaal Oncologie Datamanagement, Centraal Oncologie Datamanagement of Oncologie Monitor

Certificaat
Je ontvangt je certificaat als je deze scholing volledig hebt afgerond. Je ontvangt een apart GCP-certificaat.
De GCP is geen verplichting voor het verkrijgen van een basisscholingscertificaat, echter moet er dan wel een gelijkwaardig geldig certificaat overlegd kunnen worden, waarvoor de NVvOD goedkeuring heeft gegeven.

Kosten in 2024
Deelname NVvOD-leden: per dag €100,- ; gehele cursus:  €255,-
Deelname niet leden: per dag €200,- ; gehele cursus:  €500,-

Inschrijving en betaling
Inschrijving kan tot half mei 2025, mits dit nog op tijd is voor de meeloopopdracht, via de volgende link: https://forms.gle/Rip1cERwMVM3aHN26
Na de bevestiging van Google, dat je aanmelding in goede orde ontvangen is, volgt na verloop van tijd een bericht van het secretariaat NVvOD met daarin informatie over wel/geen definitieve plaatsing en details over de betaling.

Aantal deelnemers
Maximaal 16 deelnemers. Er wordt voorrang verleend aan NVvOD-leden en aan de beginnende, nog niet geregistreerde datamanager/monitor. Als het aantal deelnemers dit toelaat, kan de GCP-dag (dag 2) ook los worden gevolgd.

Inlichtingen
Voor vragen kun je terecht bij de scholingscommissie

Start Time

12:00 am

juni 1, 2025

Finish Time

12:00 am

juni 1, 2025